BŚ: 10 mld dol. rocznie kosztują Polskę wypadki drogowe


Bezpieczeństwo na polskich drogach poprawia się, ale wciąż jesteśmy w tyle za innymi państwami UE - ocenia Bank Światowy. I szacuje, że na wypadkach drogowych tracimy minimum 10 mld dol. rocznie.

BOŚ czwarty raz w tym roku obniżył marże hipoteczne


\\\"\\\"Cesarzowa Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu odczujesz niezwykły przypływ energii, organizm będzie pracował na najwyższych obrotach. Wykorzystaj sprzyjający ci klimat dla tego, co od dawna było twoim marzeniem - zaplanuj szalony wyjazd, albo randkę z kimś, kogo znasz tylko ze słyszenia. Nowości ci sprzyjają. horoskop.wp.pl

PGE chce wkroczyć na czeski rynek ciepła


Jak poinformował „Parkiet”, należąca do PGE elektrownia Turów chce sprzedawać ciepło do kilku miast w kraju libereckim, m.in. Liberca oraz Jablonca nad Nysą.

Ile kosztuje "chmura"?


We wszystkich mediach, na czołówkach od kilku dni utrzymuje się news nr 1. – wybuch wulkanu i emisja pyłu oraz zasięg chmury, która uniemożliwia funkcjonowanie ...

Inwestycje samorządowe rozpędzą gospodarkę?


Jeżeli gorsza sytuacja nie zweryfikuje planów, w tym roku samorządy wydadzą na inwestycje 50 mld złotych. Czy takie koło zamachowe napędzi rozwój gospodarki?

znalezionych: 24074, strona 1 z 4815
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>