12-megapikselowy kompakt z inteligentnym zoomem 162,5x


Pentax dodaje do swojej oferty jeszcze jeden aparat kompaktowy, który może pochwalić się inteligentnym zoomem 162,5x - według producenta, bez pogorszenia optycznej jakości.

Zgodnie z obietnicą, Mozilla wydała nową wersję Firefoksa, która nie posiada już krytycznej usterki związanej z bezpieczeństwem. Każdy nowy Windows prezentuje nową wersję bibliotek DirectX. Tym razem jednak jedenasta edycja tego API, zaprezentowana w Windows 7, trafi również do poprzednika – Visty. Sąd okręgowy w Kalifornii nakazał Sanfordowi Wallace'owi zapłacić 711 milionów dolarów odszkodowania serwisowi społecznościowemu Facebook, za spamowanie.Pijana kobieta dźgnęła nożem 13-letniego chłopca po tym, jak odmówił wyłączenia swojej konsoli do gier. Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym. Adobe Flash Catalyst CS5 to nowe, profesjonalne narzędzie do projektowania i edycji interaktywnych treści w technologii Flash bez konieczności pisania kodu.

Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopów skierowanych do firm i instytucji. Na półki trafił właśnie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5.

PDF stał się formatem popularnym i niezastąpionym zarówno do użytku biznesowego, jak i prywatnego. Pokażemy wam 20 najlepszych narzędzi do jego obróbki. Podstawowe zalety dysków SSD to wydajność i energooszczędność. A co jeśli te parametry jeszcze bardziej wyśrubować? Japońscy naukowcy znają już odpowiedź.

Firma VIA Technologies zapowiedziała dziś, że na przyszłotygodniowych targach DSE (Digital Signage Expo) 2010 zaprezentuje między innymi nową, dwuprocesorową kartę graficzną - S3 Chrome 5400E x2. Nowość ma być przeznaczona dla odbiorców profesjonalnych, wymagających obsługi wielu monitorów - w tym przypadku nawet do ośmiu. Są zakochani nie tylko w sobie, ale również w marce Apple. Nie mogli też tego ukryć, dlatego postanowili wziąć ślub w jednym ze sklepów firmy z Cupertino. Romantyczne czy przerażające? Zaprezentowana właśnie trzecia wersja rozwojowa Firefoksa 3.6 nie dopuści do instalacji jakiegokolwiek dodatku bez wiedzy użytkownika.Firma Zotac zaprezentowała prototyp nowego nettopa serii MAG, opartego na platformie procesorowej Intel Pine Trail, wspomaganej przez dodatkowy procesor grafiki. Pora przestać płacić za rozmowy przez telefon! Jak to możliwe? Przeczytaj porady CHIP-a Firma ViewSonic wprowadziła na rynek nowy model biznesowego notebooka z procesorem Intel Core 2 Duo ULV SU7300 (1,3 GHz). VNB131 ViewBook Pro łączy w sobie wydajność standardowego notebooka z cienką i lekką obudową, co ma go czynić atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które dużo czasu spędzają w podróży.

Xbox łapie złodziei


Pewien 22-latek, po kradzieży kilkudziesięciu gier, konsol, laptopów i urządzeń GPS, wpadł w ręce policji, gdy zaczął grać przez Internet na jednym ze skradzionych Xboksów 360.

Windows 7 niszczy akumulatory w notebookach?


W Sieci zrobiło się gorąco w związku z doniesieniami o problemach systemu operacyjnego Windows 7 z akumulatorami w komputerach przenośnych. Wszystko zaczęło się w czerwcu ubiegłego roku, a więc jeszcze przed premierą nowego systemu. Sprawa polega na tym, że niektórzy użytkownicy systemu Windows 7 otrzymują komunikaty ostrzegające o wyczerpaniu się akumulatora oraz potrzebie jego wymiany na nowy.

Gry, gadżety i ciekawy konkurs w FAMAGAMES i FAMAHARDWARE


Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, testy przenośnych pamięci USB oraz najciekawsze wydarzenia ze świata gier komputerowych, czyli FAMAHARDWARE & FAMAGAMES w skrócie.

IFA 2009: Ultracienki notebook VAIO X (Aktualizacja)


Na targach IFA, które rozpoczną się w dniu jutrzejszym, Sony zaprezentuje ultracienkiego notebooka VAIO X z 11,1-calowym ekranem i systemem Windows 7.

E-biznes i marketing internetowy (Wrocław)


1 Dzień 7h szkoleniowych: 1.Wyszukiwanie i organizacja wiedzy w sieci: 4h a.Zaawansowane możliwości Google b.Social bookmarking 2.Internet w pracy grupowej: 3h a.Aplikacje Google: kalendarz, ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

druk kalendarzy

pod warunkiem chcesz buszować po sklepach tanio bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie plus inwertor logiczna tylko co. Nasze bilety autokarowe to wciąż gwarancja na wypłacalny transport autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy wewnątrz środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich wzorem na przypadek Szwaby czy Wielka Brytania. Na pewno znajdziesz również bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów.

przewozy autokarowe

Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja i pełne opinia udanej podróży. Przedtem tudzież w takim razie kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowejeśli chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku środku Europie oraz inwertor logiczna tylko. Nasze bilety autokarowe to zawżdy gwarancja na solidny transport autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Pod warunkiem chcesz robić zakupy bilet autokarowy wewnątrz środku kilka minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza sprawa sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rajch azali Wielka Brytania. Na silnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od wielu lat oraz posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja oraz pełne przeświadczenie udanej podróży. Wcześniej zaś wtedy kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe