Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Tarnogród

Prasóweczki

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim jest doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją historię na tym sektora kiedy i dla aktywnych inwestorów. Z pewnością wielki pomysł na wtedy stanowią gorsze niż u konkurencji prowizje. Dużym uwagi istnieje ponad bardzo intuicyjny i przydatny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z czystym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Znaczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość domu jest związana absolutnie od wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w stosunku do dolara. Podsumowując istnieje to handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy również na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

gielda mon fex

Z pewnością, w stosunku do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o moc atrakcyjniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie są określonych ram czasowych. Mogą zatem zostać odwołane w wolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu dużymi i złymi pozycjami na jeszcze 200 instrumentach. Do decyzji istnieje ponad dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex stanowi niezwykle niskie. W projektu rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na bok konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiadomość o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w projektu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy pracować. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładzie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do lamusa lub stosujemy z kodu QR. Następnie, na przekazany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w ruchu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Zobowiązuje się to przecież z pobraniem prowizji. Oczywiście istnieje to związane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty przeprowadza się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W zysku pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% od jakiejś transakcji lub od jakichś 10 USD, w zależności od tego, która z opłat jest znakomitsza.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki mają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością jedną z największych korzyści Monfex są niskie składki i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu także przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Ma on teraz zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji także wyjątkowych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Umożliwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład zawierany jest pomiędzy giełdą a użytkownikami i wynosi się do grze przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z kolei pożyczane są od nowej strony. Wysokość danego punktu jest natomiast ściśle połączona z powierzchnią używanej dźwigni. I oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do pokaźnych zysków, należy przecież mieć, iż handel przy wykorzystaniu dźwigni robi w dwie strony. A może przynieść szybkie sukcesy, ale jeszcze oraz silne straty. Dlatego też przydatny jest cały rozsądek i wdrażanie dźwigni dobrej do stanu posiadanej już nauki i nauki.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest całkiem bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno system kiedy również technologia wykorzystywana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany stanowi w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym uwagi jest fakt, iż jako Konsument jesteś kontakt do raportów i wyciągów z konta w wolnym momencie. W wszelkiej chwili możesz także się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i ochrony naszych kont jesteś szansę dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę wielkim zagrożeniem dla klienta potrafi stanowić jedynie sam użytkownik, a tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu świadomości i nauki gracza. Dlatego przed rozpoczęciem gry wyróżnia się dokładne zaznajomienie się z rynkiem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te warto zastosować z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem istnieje także możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego nowe wiedze z obszaru aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy oraz co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs platformy jest doskonały i dobry w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu wyraża się główny panel. Po jego lewej stronie położone są to informacje dotyczące salda oraz zysku, a i strat dla aktualnie otwartych pozycji. Również bardziej ważnym jest, że stały tam i zamieszczone informacje dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej przydatne są komunikaty na materiał dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza jeszcze na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z kolei poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu kiedy również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście spośród ostatniego poziomu prosta istnieje te cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali oraz o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Środki” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z pełną pewnością Monfex jest godną polecenia platformą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona dostępna, intuicyjna i bliska zarówno dla początkujących kiedy również mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z kolei anulowanie danego prawa w wszelkiej chwili. Dużym uwagi istnieje ponad niewątpliwie aspekt, iż dla nabywców jest jednoznaczna całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że wszystkiemu istnieje ponad przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną kwestię odgrywa i dobre podejście do klienta. Gdyż dzięki łatwemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje okazję na podniesienie poziomu naszych umiejętności w muzyce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem i dużo udaną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję planu na budowane operacje także wielką kwotę i otwarty wstęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej problem wszystek że bez problemu znaleźć na forach dodatkowo w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments